Дитяча фотографія, фотосесії для дітей

дитяча фотографія

Дитяча фотографія, фотосесії для дітей

Дитяча фотографія виходить тим краще, чим більше дитина буде невимушена й не помічатиме фотографа. Дійсно дитячий фотограф має бути непомітним, так само, як взагалі репортажний фотограф. Портретна фотографія дитини, під час дитячої фотосесії, вийде найкращим чином, якщо ви дасте дитині гратися в невимушеній обстановці, а самі, бажано з далеку, будете спостерігати та фотографувати.

Для цього в дитячій фотосесії не завадить використовувати об’єктиви з великою фокусною відстанню, так щоб бути не дуже близько, дати простір для гри. Підійде фокусна відстань від 50 одиниць. А краще 100.

Дитяча фотосесія

Дитяча фотосесія Портретна фотографія дитини, під час дитячої фотосесії, вийде найкращим чином, якщо ви дасте дитині гратися в невимушеній обстановці, а самі, бажано з далеку, будете спостерігати та фотографувати. Для цього в дитячій фотосесії не завадить використовувати об’єктиви з великою фокусною відстанню, так щоб бути не дуже близько, дати простір для гри. …

Для дитячої фотосесії необхідно обрати коротку витримку тому що прийдеться “ловити дитину” під час гри, тобто об’єкт, що рухається, а інколи навіть швидко. Щоб не було розмитих у русі фотографій краще обрати витримку 1/80 і меншу.

Вдалих Вам кадрів та отримуйте задоволення від фотографування. З найліпшими побажаннями фотограф з Дніпропетровську Олександр Заболотний.

+38 067 282 13 41

+38 050 070 17 46

skype: zabolotnyiAN

Напишіть мені нижче коментар, або перейдіть за посиланням.

    Напишіть про свої враження! Дякую!

    Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.