Предметна фотографія

макет міста

Предметна фотографія

Вимоги та як робити предметну фотографію

Предметна фотографія потребує правильно виставленого світла. Світло має рівномірно лягати на предмет зйомки, при цьому тіні мають бути м’якими та підкреслювати важливі риси предмету. Різких переходів з світла в тінь не допускається. Величина ISO обирається таким чином, щоб уникнути так званих шумів. У кожної фотокамери шум від ISO з’являється при різних значеннях, але це має бути якомога нижча величина (до 400…600 ISO ). Якщо Ви знімаєте зі штативу, коли виключається так звана шевелёнка, ISO  слід обрати найменше значення. А, так як предметна фотографія потребує підготовки, виставляння світла, та взагалі студію, то й фотоапарат буде на що поставити, навіть якщо нема штативу.

Фокусна відстань при предметній фотозйомці

Фокусну відстань часто обирають  біля 50.

Така фокусна відстань дозволяє отримати зображення предмету близьке до того, яке відтворює людське око.

Менша або більша фокусна відстань дає відчуття деформації предметів.

 Значення діафрагми для предметної фотозйомки

Величина діафрагми обирається в залежності від необхідної глибини різко зображуваного простору.

Треба зобразити тільки малу частину різкою, а все інше розмити, зробити так зване боке – обираємо найменше значення діафрагми.

предметна фотографія макету міста, макет коня, макет автобуса, макет мотоцикліста
предметна фотографія макету міста при малій глибині різкості

Потрібно зобразити якомога більшу частину різкою – обираємо більші значення діафрагми, від 8 до найбільшого значення, при якому дифракція вашого об’єктива не проявиться.

Предметна фотографія скляних об'єктів, кам'яне яблуко
Предметна фотографія скляних об’єктів

В залежності від сили світла, діафрагми та ISO, обраних на перших кроках обирається витримка. Витримка має дати картинку з нормальною експозицією.

Професійний предметний фотограф до Ваших послуг

Автор блогу, Олександр Заболотний – це я. Я маю досвід у фотографуванні різних предметів та для різних цілей.

Це були фотографії шкіряних сумок для продажу в інтернет магазині, так само це були глянцеві металічні предмети великих розмірів для ресторанів та пунктів швидкого харчування. Фотографування великих предметів, у яких відбивається все довкола – це я Вам скажу не просто. Але з усім  ми впораємось, адже ми професіонали. В деяких випадках треба знаходити допоміжні джерела світла, а в деяких загороджувати ті, що є. Або з різких тіней та світла робити більш м’які переходи.

Звертайтесь з будь якою проблемою – вирішимо. А це може бути як виставляння світлової інсталяції для Ваших майбутніх фотографій, так і готові фотографії для Вашого сайту з ретушуванням та обтравкою. І ще. Ви можете знаходитись не обов’язково у Києві – я з задоволенням приїду до вашого міста, або можна предмети для фотографування вислати. Благо тепер існує багато різних служб для цього.

І ще, як професіонал, я беру оплату тільки за ті фотографії, що Ви схвалили, як Замовник. Для Вас важливо платити за якісну роботу, а для мене важливо задовольнити всі зауваження. Зробити продукт таким, щоби ціна-якість були найоптимальнішими. Тому Ви маєте розуміти, що за фото, до яких Ви будете пред’являти високі вимоги не можуть коштувати маленькі гроші. І навпаки, якщо цілі стоять не в тому, щоб усе було ідеально, а потрібні майже репортажні фотографії – то така робота коштуватиме дешевше за базову ціну. Про ціну йдеться нижче.

Замовити предметну фотографію

Замовити можна прямо тут. Для чого потрібно заповнити форму, що знаходиться внизу, або зателефонувати +38 050 07 017 46 або +38 067 282 13 41 .

Предметний фотограф Олександр очікує на замовлення, дзвоніть – домовимось!

Предметна фотографія ціна

Автор приймає замовлення. Ціна предметної фотографії різниться від необхідної обробки, та технічних умов, що пред’являє Замовник, кількості фотографій і терміну виконання робіт. Орієнтовна, базова ціна предметної фотографії від 25 грн за фотографію що буде прийнята Замовником. Але, якщо на об’єкті потрібно відзняти лише одну, дві … коротше мало фотографій то виїзд стає не рентабельним. Тому або Ви привозите об’єкт, або сплачуєте ціну, як за фотосесію (приблизно 500 грн за годину).

У випадках, коли об’єкт зйомки знаходиться далеко, за колом у 10 км від центра міста – бензин оплачується окремо, або Ви можете доставити своїм транспортом мене та апаратуру.

Виїзд за межі міста, так само можливий, але час на дорогу оплачується окремо, та транспортні витрати Ви берете на себе.

Подробиці щодо фотосесій, ціни та умови, або наші сувеніри ви знайдете по відповідним посиланням.

Якщо у Вас з’явилось  бажання замовити ретушування фотографії, або виникли питання по світлокорекції, або по корекції кольору, тонуванню, створенню фотокниги. Якщо є необхідність прибрати будь який дефект з фотографії, на якій зображений улюблений момент життя, або будь які інші питання. Заповніть наступну форму, зв’яжіться зі мною по телефону або скайпом.

Вдалих ракурсів та красивих фотографій.

Напишіть мені нижче коментар, або перейдіть за посиланням.

+38 067 282 13 41

+38 050 070 17 46

skype: zabolotnyiAN

    Напишіть про свої враження! Дякую!

    Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.