Нічна фотографія

Dnepropetrovsk_Ukraine-5

Нічна фотографія

Нічна фотографія, або фото на великій витримці мене найбільше захоплюють. Тут як на полюванні. Потрібно обрати ракурс. Встановити необхідну експозицію. Причаїтись та чекати на ту саму мить, яка дасть найцікавіше фото.

Що потрібно для нічної фотографії

Отже. Для отримання залікової нічної фотографії потрібно/бажано мати відповідний об’єктив. Знімати зі штатива, або іншої впевненої опорної поверхні. Але саме від об’єктива залежить найбільша частина фотографії – різке зображення. Якщо у Вас звичайний, кітовий об’єктив, а об’єкт зйомки темний зробити якісну нічну фотографію буде складно і ось чому.

Які налаштування для нічної фотографії

Ви обираєте велику витримку, аж до кількох секунд, а фокусування на об’єкті проводите “вручну”, тобто режим “М”, або мануал на об’єктиві. Тому що в віконце фотоапарата майже нічого не видно, а тим більше в нічному лісі.

нічна фотографія
Набережна в Дніпрі, нічна фотографія

Як навести фокус при нічній фотозйомці

Для кращого наведення фокусу при фотографія на великій витримці єдиний вихід – перейти у режим “Lv”, що означає LiveView, та при наведенні на об’єкт збільшити масштаб на необхідну частину кадру, та фокусуватись на неї в мануальному режимі об’єктива.

Потім,  з налаштованими фокусною відстанню та різкістю повертаємось до нормального масштабу, не збільшеного зображення на екрані, перевіряємо композицію, діафрагму.

Можна провести тестову фотографію. Якщо фотографія не відповідальна, тобто Ви можете перевірити її вдома і в крайньому випадку, якщо різкість не достатня, просто “тихо поплакати” та й усе – то можна залишити все як зняли.

А якщо Ви вирішили будь що зробити якісне фото, або Ви не можете зробити його не якісним, бо виконуєте замовлення. Тоді що?

Наведення фокусу за допомогою допоміжного освітлення при нічній фотозйомці

Тоді потрібен асистент, та світло. Вони у двох відряджаються до того об’єкту, на який Ви наводили різкість. Поки об’єкт підсвічує асистент – Ви налаштовуєте різкість більш якісно, або в автоматичному режимі або знову ж таки, в мануалі.

портрет чоловіка, портрет шотландця
портер чоловіка біля вогнища у шотландському національному одязі

Налаштувавши різкість зображення, попередньо з’ясувавши всі значення експозиції, надаємо команду вимкнути підсвічування і  проводимо фотографування.

Повторюємо це стільки разів, скільки знадобиться, щоб ви отримали моральне та естетичне задоволення, а з Вами, разом й Замовник і всі глядачі.

Тож нічна фотографія вимагає терпіння та навичок, але нічого неможливого не буває. Наша фотошкола  пропонує освоїти майстерність нічної фотографії разом.

Фотоефект без фотошопу, намет, фотоефект світловий пензель
Фотошкола пропонує освоїти фотоефект без фотошопу, світлова кисть, туристичний намет

Як ми організуємо навчання

Ми виїдемо на об’єкт, який Вас цікавить и зробимо разом таку фотографію на великій витримці, фотографію вночі, яку ви забажаєте. А до того, біля вогню, ми обміняємось кількома секретами пронічну фотозйомку. Тобто це буде майстер-клас нічної фотографії на виїзді.

Заняття також проводяться на віддаленій основі, скайпом.

Ми навчимо Вас цьому. Більш того ми зможемо повторити фотографію відомих майстрів, що зроблено на великій витримці, яка Вас найбільш заінтересувала.

З побажанням миру та злагоди фотограф Заболотний Олександр! Напишіть мені нижче коментар, або перейдіть за посиланням.

Більше про послуги професійного репортажного фотографа

Подробиці щодо фотосесій, ціни та умови, або наші сувеніри ви знайдете по відповідним посиланням. Якщо у Вас з’явилось  бажання замовити ретушування фотографії, або виникли питання по світлокорекції, або по корекції кольору, тонуванню, створенню фотокниги.

Наша “Школа фотографії від фотостудії Олександра Заболотного” пропонує освоїти навики налаштувань фотокамер, налаштувань цифрових фотоапаратів саме для репортажної фотографії  Ми зможемо швидко навчити фотографувати та робити репортажну зйомку. Для цього тільки потрібно перейти за посиланням “Школа фотографії від фотостудії Олександра Заболотного“, прочитати наші пропозиції, або подзвонити нам по телефонах +380672821341 або +380500701746, також можна написати в скайп (zabolotnyiAN), ну і в кінці кінців заповнивши форму внизу та залишивши питання Ви неодмінно отримаєте відповідь.

Якщо є необхідність прибрати будь який дефект з фотографії, на якій зображений улюблений момент життя, або будь які інші питання. Заповніть наступну форму, зв’яжіться зі мною по телефону або скайпом. Прибрати дефект з фотографії ціна 15 грн. Зробити світлокорекцію фотографії ціна 15 грн. Умови виконання робіт такі. Ви мені напишете. Я з Вами зв’язуюсь. Ви пересилаєте мені фотографію на e-mail. Після виконання ретуші фотографії, я висилаю Вам результат для утвердження, з моїм логотипом. Після того як Вам сподобався результат – Ви висилаєте мені гроші на картку, а я Вам Вашу фотографію, в реальному розмірі, без логотипу, підготовлену для печаті. Звісно, можливий  друк фотографії, яку Ви хочете ретушувати, або пересилання її поштою. Тож зробіть собі подарунок, закажіть ретуш фотографії.

+38 067 282 13 41

+38 050 07 017 46

skype: zabolotnyiAN

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Напишіть про свої враження! Дякую!

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.