Фотографії квітів

квітка яблуні

Фотографії квітів

Як отримати класні фотографії квітів.
Тут декілька підходів, в залежності від бажаного результату.
Перший підхід – фотографувати там, де квітка росте. Тобто в оранжереї, на клумбі, на вікні. Такі фотографії квітів виглядають, так би мовити, в природних умовах. Для цього потрібно зробити так, щоб ця квітка була в фокусі, та центрі уваги, а навколишня обстановка створила фон, тобто була розмита якомога більше. Для цих умов обираємо найбільш відкриту діафрагму. Тут треба сказати, що діафрагма має більш відкритий вид, при найменшому значенні. Тобто, якщо Ваш об’єктив має діафрагми від f3,5 до f22. То найбільш відкрита діафрагма це f3,5. Далі, якщо нам потрібно щоб квітка виглядала так як її бачить око, тобто без дисторсії (деформація в наслідок випуклості лінзи), то обираємо фокусну відстань 55 та близьку до цього числа. Після цього визначаємось з витримкою та ракурсом і насолоджуємось отриманим результатом.
Другий підхід. Це фотографування квітів відокремлено, на фоні та з підсвічуванням – це вже студійна зйомка і про неї треба розказати окремо. Але такі фотографії квітів часто виглядають більш професійно і заворожують погляд!

фотографіі квітів, квітка шипшини
фотографіі квітів, квітка шипшини

На цій сторінці відображено мої фотографії квітів, які мені вдалося побачити. Я, так само маю інтерес співпрацювати з людьми, у яких розквітла, або має розквітнути красива квітка. Мені цікаві різні фотографії квітів як фотографії кімнатних рослин, кімнатних квітів так і квітів на грядках та городах. Тож, якщо у Вас є щось цікаве, що можна було б сфотографувати – кличте і ми неодмінно домовимось !

Якщо у Вас з’явилось  бажання замовити ретушування фотографії, або виникли питання по світлокорекції, або по корекції кольору, тонуванню, створенню фотокниги. Якщо є необхідність прибрати будь який дефект з фотографії, на якій зображений улюблений момент життя, або будь які інші питання. Заповніть наступну форму, зв’яжіться зі мною по телефону або скайпом.

+38 067 282 13 41

+38 050 07 017 46

skype: zabolotnyiAN

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Напишіть про свої враження! Дякую!

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.