Ретушування фотографій

ретуш

Ретушування фотографій

Весільна фотосесія має свої важливі особливості, тому і  якісне ретушування фотографій має чи не найважливіше значення.

Автор виконує ретушування фотографій, а про те як це робиться – нижче у статті. Ретуш портрета зазвичай виконується за методикою, яку кожен ретушер обирає сам для себе. Але етапи, зазвичай, у всіх ідентичні.

Яку методику ретушування ми використовуємо для ретушування фотографій. В залежності від задачі використовується наступний комплекс ретушування. Базова ретуш по методиці dodge&burn. Вирівнюються дефекти шкіри та її колір. Описана ця методика досить повно в інтернеті, тому зупинятись нема сенсу. Наступний крок очі – коригується райдужка очей та їх білки. Наступним кроком довжина вій. За цим різкість загальної картини та тонова корекція.

Тепер детальніше:

Перший етап – світло-корекція вирівнювання фотографії по світу і тіні. Весільні фотографії, зазвичай, мають таку проблему як різкі переходи між світлом і тінню. Пов’язано це з тим, що весільна фотосесія відбувається в години, коли сонце вже досить високо, що і створює різкі границі між світлом і тінню.

ретушований портрет
ретушований портрет нареченої

Другий етап – виконання ретуші шкіри, обличчя. Автор для цієї мети використовує метод додж-енд-берн (dodge & burn). Як виконується така ретуш – багато прикладів в мережі інтернет, а ми лише зауважимо, що змив такий ретуші фотографій полягає в розкладанні цифрової фотографії на частоти високі і низькі, при накладенні шарів з яких фотографія не змінюється, але при цьому частина дефектів залишається на високій частоті а частина на низькою. За допомогою інструментів ретушування, таких як штамп, пензель відновлення, розмиває пензель, затемнення-освітлення, – проводиться ретушування дефектів фотографії.

ретуш
дитячий портрет, ретуш

Третій етап – вії, зачіска і очі. Тут де потрібно вирівнюються волосся, подовжуються вії, очам приділяється особлива увага. Так для більшої виразності рекомендується використовувати на райдужці ока фільтр радіальне розмиття, підібравши його параметри так, щоб отримати задуманий результат. Сюди ж можна віднести і освітлення білків очей. Тут теж необхідно не перестаратися, щоб не впадало в очі занадто біле або занадто плоске, без тіні, їх зображення.

Четвертий етап – за допомогою фільтра пластика підправляємо нерівності, які вибилися з загальної картинки. Так буває зачіска виглядає не дуже симетрично, щелепи особи занадто видаються або підборіддя. Все це можна підкоригувати за допомогою фільтра пластика.

П’ятий етап – завершальний. Тут ми доопрацьовуємо фотографію по різкості зображення. Щоб збільшити різкість фотографії придумано досить багато способів і всі вони є в мережі інтернет. Залежно від складності підійдуть або звичайний фільтр посилення різкості, а може його і не вистачить, тобто він може не впоратися. Тоді використовують різні складніші методи.

ретушована фотографія
Весільна фотографія з невеликою ретушшю

На завершення хотілося б сказати, що всі вищевказані операції автор виконує зі новоствореним смарт-шаром, потім регулюючи його непрозорість і активно використовуючи різні маски для приховування ефекту ретуші або навпаки його виділення.

Автор приймає замовлення  на ретушування Ваших фотографій.  Це можливо зробити онлайн. Для цього Ви надсилаєте фотографії, які необхідно відредагувати. Ми домовляємось про ціну роботи, від 20 грн, в залежності від складності та об’єму роботи. Після ретушування я Вам надсилаю зменшену копію з моїм логотипом на затвердження. Після усунення всіх зауважень Замовника, проводиться оплата на банківську карту і Ви отримуєте повномірну фотографію. Також можливий друк фотографії.

 

З побажаннями миру, злагоди та щастя фотограф Олександр Заболотний.

Подробиці щодо фотосесій, ціни та умови, або наші сувеніри ви знайдете по відповідним посиланням.

Якщо у Вас з’явилось  бажання замовити ретушування фотографії, або виникли питання по світлокорекції, або по корекції кольору, тонуванню, створенню фотокниги. Якщо є необхідність прибрати будь який дефект з фотографії, на якій зображений улюблений момент життя, або будь які інші питання. Заповніть наступну форму, зв’яжіться зі мною по телефону або скайпом.

+38 067 282 13 41

+38 050 070 17 46

skype: zabolotnyiAN

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Напишіть про свої враження! Дякую!

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.