Весільний фотограф

весільне фото, весільний фотограф

Весільний фотограф

Весільне фото  – місць, щоб отримати яскраве, динамічне фото в Дніпропетровську багато. Але, на справді, на портретній фотографії фон є не найголовнішим об’єктом. Все ж таки найголовніший об’єкт на весільній фотографії – наречена та наречений а за ними свідки, рідні та інші гості весілля. Отже нам весільному фотографу Олександру та вам, – молодятам, лише потрібен час та натхнення.

Талант весільного фотографа так само потрібний, щоб отримати якісне весільне фото, але ще потрібно яскраве та не вимушене відчуття нареченої. Тоді весільна фотографія буде неповторною.  Що ж потрібно для цього. Тут як завжди кілька складових. Талант нареченої фотографуватися, талант фотографа відкривати цей талант та якісна підтримка з боку нареченого, друзів та рідних. Отже для якісного весільно фото  маємо Дніпропетровськ, наречену,нареченого та групу підтримки. Більше нічого не потрібно. Залишилось тільки реалізувати ідею весільного фото, яка була продумана нами та затверджена Вами під час попередньої зустрічі.

Отже в цій підбірці весільні фото зроблені в Дніпропетровську.

Весільна фотосесія має свої важливі особливості. Щоб отримати якісні весільні фото потрібно вирішити наступні проблеми.

Перша – треба зробити все швидко, не напружуючи ні гостей ні молодих. Що більше схоже на репортажну зйомку. Це при тому, що природне світло, в час зйомки, найменш придатне для фотографії. Різкі перепади між тінню та світлом – це лихо для фотографів. Відповідно страждає якість весільної фотографії.

весільне фото, весільний фотограф
фотографія весілля Володимира та Таміли, весілне фото

Друга – це бажання, особливо нареченої, отримати вау-фото, тобто таке весільне фото, щоб всі заздрили. І це справедливе бажання. Весілля, не буває часто, кожне весілля це єдина подія у житті і повторити його не можливо. Отже потрібне світло, відбивач, приладдя. А це час, щоб його налаштувати, воно коштує дорого, фотоапарати та об’єктиви потрібні найякісніші А це все відбивається на собівартості фотосесії.  Отже ця дилема вирішується кількома способами.

ретушування весільного фото
на наших фото ретуш не помітно

Переший, і я вважаю найрозумніший, –  зйомка в фото-студії. Студія пристосована для того, щоб отримати якісне фото, там не має факторів, що відволікають і результат завжди якісніший. Двох годин в студії має вистачити, щоб отримати ці вау-фото.

Другий спосіб – вести репортажну зйомку, та витратити, згодом, багато часу на ретушування фотографій. Ось чому, зазвичай фотографи видають диск з двома сотнями весільних фотографій і двадцять-тридцять з них, як домовитесь, якості як для друку. Такий варіант теж прийнятний.

Ну і ще, третій варіант – “забити” на гостей, якщо вони не в змозі допомагати,  десь на три-чотири години та “полазити” по різноманітним куточкам, де більш-менш задовільне освітлення і нафотографувати якомога більше різноманітних фотографій, щоб було з чого обирати. Приймати рішення вам, а я пропоную подивитись на ретушовані фотографії. Справа якраз у різких перепадах тіні та світла. Всі зморшки, які зазвичай майже не помітні, при такому освітленні проявляються якнайбільше. Тим більше на портретній фотографії. От і приходиться ретушувати весільні фотографії. Але, важливо, це зробити так, щоб людина залишилась людиною а не пластиковою, глянцевою лялькою.

Напишіть мені нижче коментар, або перейдіть за посиланням.

З побажаннями миру, злагоди та щастя фотограф Олександр Заболотний.

Подробиці щодо фотосесій, ціни та умови, або наші сувеніри ви знайдете по відповідним посиланням.

Якщо у Вас з’явилось  бажання замовити ретушування фотографії, або виникли питання по світлокорекції, або по корекції кольору, тонуванню, створенню фотокниги. Якщо є необхідність прибрати будь який дефект з фотографії, на якій зображений улюблений момент життя, або будь які інші питання. Заповніть наступну форму, зв’яжіться зі мною по телефону або скайпом.

+38 067 282 13 41

+38 050 070 17 46

skype: zabolotnyiAN

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Напишіть про свої враження! Дякую!

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.