Репортажна фотографія

репортажна фотографія бій самураїв на мечах, reportge

Репортажна фотографія

репортажна фотографія має свої особливості та відмінності від постановочної, студійної або предметної фотографії.

Репортажна фотографія

пробачає деякі нерівності світла. Тобто на ній можуть бути незначні затемнення або пересвіти. Пов’язано це з тим, що об’єкти зйомки весь час рухаються, та міняють місце положення відносно світла. А нам потрібно обрати найменше значення для даного освітлення  ISO – щоб менше шуму відобразилось на нашій репортажній фотографії, найбільшу діафрагму – щоб мати найбільше поле глибоини різко зображуваного простору, та найкоротшу витримку – щоб на фотографії “заморожувати” об’єкти репортажної зйомки та не мати змазу, тобто змазанних об’єктів (подвоєнь об’єкта).

Репортажна фотографія

Репортажна фотографія репортажна фотографія має свої особливості та відмінності від постановочної, студійної або предметної фотографії. Репортажна фотографія пробачає деякі нерівності світла. Тобто на ній можуть бути незначні затемнення або пересвіти. Пов’язано це з тим, що об’єкти зйомки весь час рухаються, та міняють місце положення відносно світла. А нам потрібно обрати найменше значення для …

Всі вище наведенні настроювання цифрового фотоапарату для репортажної фотографії протиречать одне одному. Саме тому з цих трьох налаштувань цифрового фотоапарата потрібно обрати оптимальні значення для пристосування до умов, що перед нами поставила репортажна зйомка, або репортажна фотосесія.

Крім того репортажна фотографія потребує емоцій, фотограф має спіймати всі найважливіші моменти. Показати в своїх фотографіях чому був присвячений репортаж. Як відбувався захід, які емоції панували під час репортажу. Все це має бути зображено на репортажній фотографії. Я вважаю вдалою репортажну зйомку тоді, коли з усіх фотографій можна обрати одну фотографію, яка передає всю атмосферу заходу. 

Краще, звісно, коли кожна фотографія – шедевр!

Цей вид фотографії має свої технічні особливості фотозйомки. Фотограф завчасно має ознайомитись з місцем де буде відбуватись репортажна зйомка. Ознайомитись з освітленням та інтер’єром. Тут важлива кожна деталь. Якого кольору та матеріалу стеля та стіни. Які  джерела освітлення будуть включатись, а які ні. І ще багато чого, що пов’язано з особливостями інтер’єру та, можливо, й екстер’єру. З огляду на визначені вихідні данні фотограф обирає техніку, якою він буде користуватись, а також, можливо, й допоміжним штучним освітленням, якщо це не забороняється організаторами. 

Репортажна зйомка може вестись, також, без можливості включення штучного освітлення. Тоді, для отримання якісних фото прийдеться піднімати ISO, а тут також є підводні каміння. Якщо його обрати занадто високим для камери, то можна отримати так званий шум на фотографії. Щоправда сучасні, дорогі камери в поєднанні з світлосильними об’єктивами, також не дешевими, майже вирішують і цю проблему. Не менш важливим для репортажної фотографії є швидкість обробки та видачі фотографій Замовнику.

Ми зробимо Ваші фотографії якнайшвидше. На цій сторінці Ви можете побачити приклади репортажної фотографії з різних місць та подій, приклади фотозйомок в різних умовах освітлення з різною та динамікою подій.  

Отже, якщо Ви бажаєте отримати

якісні репортажні фотографії заходу

– звертайтесь, не пожалкуєте.

З побажаннями миру, злагоди та щастя фотограф Олександр Заболотний.

репортажна фотографія свято міста, козаки, козацьке селфі
козацьке селфі
репортажна фотографія бій самураїв на мечах
бій самураїв
репортажна фотографія змагання майстрів айкідо
айкідо на Дніпрі
репортажна фотографія бій самураїв, школа репортажної фотографії
бій самураїів
репортажна фотографія переговорів "ділова зустріч з канадськими партнерами"
ділова зустріч з канадськими партнерами
Руслана
концерт Руслани, репортажна фотографія
на тренінгу Максима Чечота
на тренінгу Максима Чечота
репортажна фотографія з тренінгу психолога Максима Чечота
репортажна фотографія з тренінгу психолога Максима Чечота, – і знову пояснення від Максима

Як замовити репортажну фотосесію?

Нема нічого простіше! Замовити репортажну фотозйомку, фотосесію, репортажну фотозйомку весілля, репортажну фотографію корпоративу, події, Дня народження, або будь який інший вид репортажної фотографії можна зателефонувавши (+38 067 282 13 41 або +38 050 07 017 46), або заповнивши форму внизу сторінки. Там же вказано мій скайп. Скористайтесь любим, зручним Вам способом.

Або просто залиште коментар внизу сторінки.

Що ви отримаєте?

Після закінчення репортажної фотосесії ви отримаєте оброблені фотографії за весь час відзнятої події. За годину події – це понад 100 фотографій якісного формату. З обробкою світло- та кольорокорекцією, кадруванням без пересвітів та затемнень. Тобто фотографії “для показу”, в повному розмірі.

Крім того, ці фотографії ви отримаєте в зменшеному розмірі для публікації в інтернет, зі збереженням якості, але меншого розміру.

Ще ви отримаєте відібрані нами та Вами сумісно 10-15 кращих, або відібраних з якихось причин інших, фотографій з фотозйомки події, оброблені більш глибоким ретушуванням. Ці фотографії будуть якістю для друку. Або Ви зможете замовити друк цих фотографій окремо.

Кількість оброблених фотографій глибоким ретушуванням може бути збільшена, за домовленістю.

Всі фотографії з події будуть записані на диск або на флешносій, за домовленістю.

Скільки коштує репортажна фотографія, ціна репортажної фотографії?

Перелічений вище пакет послуг обійдеться в суму від 500 грн перша година зйомки, а наступні по 300 грн за годину.

Можна замовити репортажну фотозйомку дешево, репортажний фотограф дешево?

Якщо ми дійдемо згоди відносно скорочення того, “що ви отримаєте” по результатам репортажної фотозйомки, то можна скоротити бюджет до 300 грн за першу годину а наступні по 250 грн. При цьому Ви не отримаєте диск та 10-15 оброблених фотографій. Цю обробку ви зможете замовити пізніше.

Більше про послуги професійного репортажного фотографа

Подробиці щодо фотосесій, ціни та умови, або наші сувеніри ви знайдете по відповідним посиланням. Якщо у Вас з’явилось  бажання замовити ретушування фотографії, або виникли питання по світлокорекції, або по корекції кольору, тонуванню, створенню фотокниги.

Наша “Школа фотографії від фотостудії Олександра Заболотного” пропонує освоїти навики налаштувань фотокамер, налаштувань цифрових фотоапаратів саме для репортажної фотографії  Ми зможемо швидко навчити фотографувати та робити репортажну зйомку. Для цього тільки потрібно перейти за посиланням “Школа фотографії від фотостудії Олександра Заболотного“, прочитати наші пропозиції, або подзвонити нам по телефонах +380672821341 або +380500701746, також можна написати в скайп (zabolotnyiAN), ну і в кінці кінців заповнивши форму внизу та залишивши питання Ви неодмінно отримаєте відповідь.

Якщо є необхідність прибрати будь який дефект з фотографії, на якій зображений улюблений момент життя, або будь які інші питання. Заповніть наступну форму, зв’яжіться зі мною по телефону або скайпом. Прибрати дефект з фотографії ціна 15 грн. Зробити світлокорекцію фотографії ціна 15 грн. Умови виконання робіт такі. Ви мені напишете. Я з Вами зв’язуюсь. Ви пересилаєте мені фотографію на e-mail. Після виконання ретуші фотографії, я висилаю Вам результат для утвердження, з моїм логотипом. Після того як Вам сподобався результат – Ви висилаєте мені гроші на картку, а я Вам Вашу фотографію, в реальному розмірі, без логотипу, підготовлену для печаті. Звісно, можливий  друк фотографії, яку Ви хочете ретушувати, або пересилання її поштою. Тож зробіть собі подарунок, закажіть ретуш фотографії.

+38 067 282 13 41

+38 050 07 017 46

skype: zabolotnyiAN

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Щоб переглянути галерею “Репортажна фотографія” з моїми роботами натисніть будь ласка на фотографію:

Напишіть про свої враження! Дякую!

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.